هاشور ابرو | میکروپیگمنتیشن ابرو | میکروپیگمنتیشن

مرکزمیکروپیگمنتیشن سیما فرمانی ارائه دهنده خدمات میکرو پیگمنتیشن هاشور ابرو ، خط لبتاتو ابرو خط چشم هاشور ابرو هاشورابرو

در روش میکروپیگمنتیشن می توان با انتقال رنگدانه های زیست سازگار در عمق مشخصی از پوست, شکل ابروها را بسیار ظریف و پراکنده اصلاح کرد و یا ابرو ها را در جهت پر پشت نمودن به حالت طبیعی زیباتر نمود.

میکروپیگمنتیشن ابرو ، میکروپیگمنتیشن چشم،جوانسازی پوست، مرکز میکروپیگمنتیشن، میکروپیگمنتشن لب، هاشور ابرو
،تاتو موقت ، تاتو ابرو ، آرایش دایم ، پرپشت کردن ابرو ، تاتو ابرو هاشور
قیمت هاشور ابرو ، نمونه هاشور ابرو ، بهترین تاتو ابرو، ، تاتو،قیمت هاشور زدن ابرو ، تاتو ابرو، تاتو چشم ، تاتو چشم و ابرو ، خدمات هاشور ابرو ، تاتوی موقت، ، تتو لب، تتوی ابرو، تتوی چشم

فیلم هاشور ابرو – ویدیو های هاشور ابرو

26 مه فیلم هاشور ابرو – ویدیو های هاشور ابرو

فیلم هاشور ابرو

بسیاری از شما خواسته بودید که فیلم هاشور ابرو (ویدیو های هاشور ابرو) و فیلم انجام کار هاشور ابرو را مشاهده کنید و نحوه هاشور زدن ابرو و آموزش هاشور ابرو را در حین انجام هاشور ابرو مشاهده کنند. در این بخش چندین فیلم هاشور ابرو که در ایران و در کلینیک هاشور ابرو ( سیما فرمانی ) صورت گرفته را به صورت دقیق مشاهده کنید و با تصاویر مربوط به کار بررسی دقیق تری نسبت به قبل و بعد هاشور ابرو داشته باشید .

معرفی خدمات و کلینیک میکروپیگمنتیشن هاشور ابرو :

 

 

فیلم انجام کار هاشور ابرو و نحوه هاشور زدن ابرو

 

 

 

تصویر قبل و بعد از هاشور ابرو انجام کار هاشور ابرو بالا
فیلم هاشور ابرو

فیلم هاشور ابرو

 

از جمله ویژگی های مهم در انجام هاشور ابرو در مرکز میکروپیگمنتیشن سیما فرمانی

توجه به ضخامت تار های موی ابرو ، ترسیم هاشور طبق رویش موهای ابرو با به کار بردن تکنیک های برتر جهت قرینه سازی ، ماندگاری بالا و عدم تغییر رنگ می باشد.

ترسیم منحصر به فرد خطوط مویی به صورت کاملاً طبیعی لابه لای مو های ابرو می باشد . هاشور ابرو ، طراحی خطوط بسیار ظریف و کوتاه ، به صورت کاملاً طبیعی مطابق با رویش مو های ابرو می باشد.

امروزه با توجه به گرایش بیشتر بشر به زیبایی طبیعی ، افرادی که به دنبال آرایش دائم هستند خواستار آرایش دائم به صورت کاملاً طبیعی می باشند که از جمله خواسته های مشتریان

1. طبیعی بودن

2. عدم تغییر رنگ بعد از گذشت مدت زمان

3. قرینه بودن ابروها

4.امکان تغییر مدل ابروها به شکل دلخواه بعد از گذشت 1 الی چند سال

5. از بین نرفتن موهای طبیعی ابروی خود فرد بعد از انجام میکرو پیگمنتیشن می باشد.

چگونگی آموزش هاشور ابرو انواع  میکروپیگنتیشن:

چگونگی آموزش انواع هاشور ابرو میکروپیگنتیشن ، خط لب ، سایه لب ، هاشور لب ، بن مژه ، خط چشم ، اسکالپ سر …) توسط خانم سیما فرمانی ، با سابقه ترین مدرس میکروپیگمنتشین شامل 3 روز آموزش هاشور ابرو می باشد .

آموزش هاشو ابرو تئوری میکروپیگنتیشن

۱- شامل تعاریف میکروپیگنتیشن، تفاوت میکروپیگنتیشن با تاتو، مزایای میکروپیگنتیشن، نحوة قرینه‌سازی و طراحی ( هاشور ابرو ، خط‌چشم، بن‌مژه ، سایه چشم ، سایه  لب ؛ خط لب ، هاشور لب ، اسکالپ ) سر و چگونگی ترمیم‌ هاله سینه روی کاغذ تمرینی

۲- آموزش نحوه طراحی هاشور ابرو ، خط چشم، بن مژه، سایه چشم و سایه لب، خط لب، هاشور لب و اسکالپ سر روی پوست مصنوعی (پد مصنوعی) یا دستگاه میکروپیگنتیشن

۳-آموزش ترکیب رنگ‌های میکروپیگنتیشن با توجه به نوع پوست در زمینه‌ی هاشور ابرو قهوه‌ای تیره، ترکیب رنگ‌ هاشور ابرو قهوه‌ای متوسط، ترکیب رنگ هاشور ابرو  قهوه‌ای روشن، بازسازی ابروهای تاتوشده قدیمی و رفع اشکالات رنگدانه‌ای آن.

۴- آموزش رنگ‌شناسی ( هاشور ابرو ، لب، چشم، اسکالپ سر، ترمیم هاله سینه)  رنگهای ترکیبی، رنگهای ترمیمی، رنگ‌های بازسازی کننده در جهت رفع اشکالات رنگدانه‌ای پوست در اثر تاتوهای قدیمی

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

در روز دوم فقط روی هاشور ابرو بر روی مدل زنده آموزش انجام می شود که کارآموز می‌تواند ۴ مدل زنده برای تمرین و یادگیری به همراه داشته باشد. آموزش هاشور ابرو شامل انواع تکنیک‌ها، ترکیب رنگ‌های ابرو، با توجه به زمینه رنگ ابرو، زاویه دست، انتخاب بهترین و مناسب‌ترین کارتریج‌ها … می‌شود.

 

آموزش فیبروز ابرو

آموزش فیبروز ابرو فرآیند کامل طراحی و اصلاح عیوب قسمت های توخالی ابرو برای زیباتر شدن چهره را به شما آموزش می دهد. این دوره شامل آموزش جامع فیبروز ابرو می باشد: طراحی اولیه ابرو بر اساس فرم صورت هر مشتری، آشنایی با رنگ های برند Fey Academy، آموزش کار با قلم میکروبلیدینگ و ایجاد خطوط ریز مانند حصار روی ابرو. . در این دوره دانشجو می آموزد که چگونه رنگ مناسب برای ابروهای هر مشتری انتخاب کند و خطوطی مانند موهای طبیعی ابرو بکشد. هدف از این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و حرفه ای با توانایی کار با رنگ های برند Fay Academy و انجام تکنیک میکروبلیدینگ می باشد. روش فیبروز ابرو از 6 ماه تا 1 سال طول می کشد و پس از آن نیاز به درمان مجدد است.

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو

 

 

هاشور ابرو به روش فیبروز یا میکروپیگمنتیشن

هاشور ابرو به روش فیبروز یا میکروپیگمنتیشن

 

آموزش هاشور ابرو در روز دوم

فقط روی انواع هاشور ابرو تمرکز خواهد شد.

آموزش انواع هاشورهای ابرو  آموزش هاشور ابرو سه بعدی (هاشور 3D یا هاشور 3 کالر)، آموزش هاشور ابرو  موازی، آموزش هاشور ابرو کرکی، آموزش هاشور ابرو مویی، آموزش هاشور ابرو نامنظم، آموزش هایلایت ابرو ، آموزش سیدینگ ابرو، آموزش ریمور ابرو یا ریمور تاتو قدیمی ابرو، آموزش کاور نمودن ابرو و همچنین آموزش تغییر رنگ ابروی قرمز شده به قهوه‌ای آموزش  روشن کردن ابروی تیره در یک جلسه

آموزش هاشور ابرو سه بعدی: ترمیم خطوط بسیار ظریف طبق رویش موهای ابرو به صورت کاملاً طبیعی

آموزش هایلات ابرو : این روش مناسب است برای ابروهای تاتو شده از قبل که با رنگ‌های ترکیبی اجرا می‌شود و می‌توان لابه‌لای هاشورها را که باز هم تاتو سابق قابل دیدن هست با تکنیک هایلایت ابرو کاملاً تخصصی خنثی نمود.

 

 

 

آموزش ریمور تاتو قدیمی ابرو : متأسفانه سابقاً رنگهای شیمیایی ته رنگ‌های بسیار بد رنگ را روی ابرو برای طولانی مدت از خود باقی می‌گذاشتند اما تنها روش که می‌توان در دو جلسه کاملاً مشتریان خود را از شر تاتو قدیمی ابرو خلاص کردن ریمور تاتو قدیمی به روش کاملاً تخصصی و کاربردی هست که توسط خانم سیما فرمانی به کارآموزان رشته میکروپیگنتیشن آموزش داده می‌شود، در این روش رنگ‌های تاتو به صورت کامل با تکنیک و مواد بسیار سیف و ایمن که محصول کشور آمریکا می‌باشد از داخل پوست بیرون کشیده می‌شود و نهایتاً در دو جلسه می توان برای مشتریان خود تضمین نمود که پوست در ناحیه ریموشده به صورت کاملاً طبیعی و عاری از رنگدانه می‌شود و دیگر نیاز به لیزر ابرو که تعداد جلسات 10 تا 20 جلسه لازم دارد تا ۵۰% ممکن است رنگ کاملاً از بین نرود.

آموزش کاور کردن ابرو های تاتو شده  در این روش آموزش با استفاده از رنگ‌هایی که علاوه بر سیف بودن به دلیل تیتانیوم داخل رنگ روی تاتو قدیمی با تکنیک مخصوص به خود کار می‌شود و تیتانیوم داخل دیگر باعث خورده شدن رنگ تاتو داخل پوست می‌شود و در واقع به نوعی هر دو رنگ یکدیگر را خنثی می‌کنند و به مرور زمان اثری از هیچ کدام از رنگ‌ها روی سطح پوست مشاهده نمی‌شود.

چگونگی آموزش هاشور ابرو در روز سوم

آموزش بن مژه ، آموزش خط چشم ، آموزش هاشور لب ، آموزش سایه لب ، آموزش خط لب و اسکالپ سر می‌باشد که حداقل 22 مدل زنده کارآموزان باید همراه خود داشته باشند.

آموزش بن مژه  خط داخل مژه با هاشور مژه همانطور که از اسم آن پیداست با استفاده از تکنیک های خاص فقط داخل مژه‌ها کار می‌شود و هیچ خطی با اثری از رنگ پشت پلک دیده نمی‌شود بنابراین بن مژه بسیار کار طبیع یو نامحسوسی می‌باشد فقط مژه‌ها را تیره‌تر و به چشم حالت خوبی می‌دهد.

– آموزش خط چشم  تکنیک خط شم روی پلک آموزش داده می‌شود که مناسب است برای افرادی که می‌خواهند چشم‌های درشت‌تر، تیره‌تر نافذ برای همیشه داشته باشند.

– آموزش سایه چشم  تکنیک سایه چشم مناسب است برای کسانی که یک سایه هرچند ظریف برای همیشه پشت پلک داشته باشند.

– آموزش خط لب آموزش خط لب با رنگ‌های ارگانیک و یا ماندگاری حداقل ۳ سال هست و تکنیک‌های آموزش داده می‌شود که کارآموزان بتوانند تضمین ماندگاری بالا را برای مشتری خود داشته باشند و با تالینه رنگی بسیار متنوع

آموزش سایه لب آموزش سایه لب به صورت کامل با تکنیکهای متنوع آموزش داده می‌شود با تنالینه رنگی بسیار بالا و رنگ‌های ارگانیک که مناسب است برای افراد لب‌شکری جهت فرم دهی و قرینه سازی، افرادی که لب‌های نازک دارند و می‌خواهند هاشور لب سه بعدی یا سه بعدی سازی سایه روشن میکروپیگنتیشن جهت ضخیم‌سازی لب داشته باشند. با کاربرد تکنیک‌هایی که ماندگار به سایه لب را حداقل ۳ سال تضمین می‌کند.

آموزش هاشور لب هاشور لب بسیار طبیعی می‌باشد و تکنیکی هست که خط لب با داخل فید  می‌شود جهت برجسته سازی لب

آموزش هاشور ابرو

آموزش هاشور ابرو

 

برای آموزش تخصصی و شرکت در دوره های تخصصی آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو / لب/ و هاشور ابرو  با ما

تماس بگیرید .

تمام ویدیو ها توسط کلینیک میکروپیگمنتیشن ( هاشور ابرو ) سیما فرمانی تهیه شده و استفاده بدون کسب حق پخش پیگرد قانونی خواهد

آموزش هاشور ابرو

آموزش هاشور ابرو

داشت.آموزش هاشور ابرو

آموزش هاشور ابروآموزش هاشور ابرو

بدون نظر

ارسال دیدگاه