هاشور ابرو | میکروپیگمنتیشن ابرو | میکروپیگمنتیشن

مرکزمیکروپیگمنتیشن سیما فرمانی ارائه دهنده خدمات میکرو پیگمنتیشن هاشور ابرو ، خط لبتاتو ابرو خط چشم هاشور ابرو هاشورابرو

در روش میکروپیگمنتیشن می توان با انتقال رنگدانه های زیست سازگار در عمق مشخصی از پوست, شکل ابروها را بسیار ظریف و پراکنده اصلاح کرد و یا ابرو ها را در جهت پر پشت نمودن به حالت طبیعی زیباتر نمود.

میکروپیگمنتیشن ابرو ، میکروپیگمنتیشن چشم،جوانسازی پوست، مرکز میکروپیگمنتیشن، میکروپیگمنتشن لب، هاشور ابرو
،تاتو موقت ، تاتو ابرو ، آرایش دایم ، پرپشت کردن ابرو ، تاتو ابرو هاشور
قیمت هاشور ابرو ، نمونه هاشور ابرو ، بهترین تاتو ابرو، ، تاتو،قیمت هاشور زدن ابرو ، تاتو ابرو، تاتو چشم ، تاتو چشم و ابرو ، خدمات هاشور ابرو ، تاتوی موقت، ، تتو لب، تتوی ابرو، تتوی چشم

خدمات پزشکی میکروپیگمنتیشن محدوده ونک

خدمات پزشکی میکروپیگمنتیشن در کلنیک سیما فرمانی

خدمات پزشکی میکروپیگمنتیشن محدوده ونک در مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن پزشکی سیما فرمانی

مشاوره دقیق و کامل پیش از انجام کار به صورت رایگان به منظور افزایش سطح اطلاعات مشتری در جهت تصمیم گیری آگاهانه

طراحی ابرو ، چشم و لب با توجه به آناتومی چهره و رعایت اصول استاندارد چهره شناسی در مرحله مشاوره

آنالیز چهره و طراحی قبل از انجام کار و گرفتن تایید متقاضی از طراحی انجام شده

انتخاب رنگ با توجه به پیگمنتاسیون پوست متقاضی و درخواست ایشان

گرفتن عکس بعد از طراحی و بعد از انجام فقط از محل انجام کار برای تطابق طرح با بعد از انجام کار

ارائه برگ موافقت نامه جهت انجام میگروپیگمنتیشن

ارائه آلبوم نمونه کاره های متعدد ، قبل و بعد از انجام کار

پاک کردن تاتوی قدیمی

با استفاده از ریمور تاتو که کاملا با فیزیولوزیک پوست سازگاری دارد و بدون کوچکترین اثر باقی مانده روی پوست ، رنگدانه های زیر پوست را در یک مرحله از پوست خارج می کند.

مناسب برای افرادی که از قبل تاتوی قدیمی در نواحی صورت (چشم ابرو و لب ) و بدن دارند و به هر دلیل ( بد رنگ شدن تاتو ، ناقرینگی و طراحی غلط ) می خواهند تاتو کاملا پاک شود.

ریمور تاتو باید به صورتی باشد که با پاک کردن تاتو رنگ کرم یا سفید روی پوست به جا گذاشته نشود و پوست به حالت اولیه خود برگردد.

البته باید توجه داشت که اگر از مواد غیر استاندارد برای پاک کردن تاتو استفاده شود عوارض جبران ناپذیری ممکن است برای شخص ایجاد شود ، مانند بروز گوشت اضافه و زائده یا کلویید ، تخریب اپیدرم و فرورفتگی در پوست و …. .

آموزش ریموو میکروبلیدینگ

micropigmentation_heair_before

micropigmentation_heair_after

هاشور کف سر

در نواحی از ریش و سبیل که به دلیل از دست دادن فولیکول مو امکان کاشت وجود ندارد می توان با طراحی مو طبق رویش مو یا طراحی ایجاد فولیکول آن نواحی را به شکل کاملاً طبیعی پر نمود ، البته در سر کسانی که کاشت مو نموده اند اما به صورت کاملاً پر پشت و یک دست انجام نشده و کف سر هنوز مشخص می باشد می توان با ترسیم هاشوری های مویی مطابق با خواب مو به صورت خطوط ریز ریز کل سطح مورد نظر را پوشش داد و با ترسیم فولیکول به شکل ریشه مو آن نواحی را پر نمود.

مناسب برای افرادی که بیماری آلوپسی ( کچلی سکه ای ) در نواحی از سر ، ریش ، سیبیل و یا ابرو دارند از فولیکول مو در نواحی آلوپسی کاملاً از بین رفته و امکان کاشتن وجود ندارد. بهترین و طبیعی ترین راهکار در پوشش دادن کچلی سکه ای تزریق رنگدانه به صورت طراحی هاشور یا فولیکولی به داخل پوست می باشد.

ترمیم هاله سینه

در افرادی که عمل سرطان سینه انجام داده اند و یا مسئله عدم قرینگی و یا از بدرنگی هاله سینه رنج می برند ، می توانند از روش پیگمنت دادن در ناحیه آرئولای سینه ، این مسئله را برای همیشه برطرف کنند.

مناسب برای بیمارانی که سرطان سینه داشته اند و بعد از انجام عمل زیبایی پروتز سینه ، هاله سینه خود را از دست داده اند . این افراد می توانند با استفاده از روش میکروپیگمنتیشن سینه دوباره زیبایی طبیعی را در ناحیه هاله سینه به دست آورند . در واقع  پیگمنت دادن به هاله سینه تنها روش برای باز سازی آرئولای سینه میباشد.

میکرونیدلینگ و جوانسازی پوست

از روش میکرونید لینگ در هموار کردن ناهمواری های پوست در جهت رفع اسکار های جراحی ( اسکار به جا مانده از سزارین ، تصادف و …. ) آبله اسکار و برن اسکار یا اسکار به جا مانده از سوختگی روی پوست و همچنین استرچ مارک انجام می شود.

از روش جوانسازی برای تحریک کلاژن سازی مدام پوست استفاده می شود.

برای آشنایی بیشتر از بخش نمونه کارها بازدید کنید