هاشور ابرو | میکروپیگمنتیشن ابرو | میکروپیگمنتیشن

مرکزمیکروپیگمنتیشن سیما فرمانی ارائه دهنده خدمات میکرو پیگمنتیشن هاشور ابرو ، خط لبتاتو ابرو خط چشم هاشور ابرو هاشورابرو

در روش میکروپیگمنتیشن می توان با انتقال رنگدانه های زیست سازگار در عمق مشخصی از پوست, شکل ابروها را بسیار ظریف و پراکنده اصلاح کرد و یا ابرو ها را در جهت پر پشت نمودن به حالت طبیعی زیباتر نمود.

میکروپیگمنتیشن ابرو ، میکروپیگمنتیشن چشم،جوانسازی پوست، مرکز میکروپیگمنتیشن، میکروپیگمنتشن لب، هاشور ابرو
،تاتو موقت ، تاتو ابرو ، آرایش دایم ، پرپشت کردن ابرو ، تاتو ابرو هاشور
قیمت هاشور ابرو ، نمونه هاشور ابرو ، بهترین تاتو ابرو، ، تاتو،قیمت هاشور زدن ابرو ، تاتو ابرو، تاتو چشم ، تاتو چشم و ابرو ، خدمات هاشور ابرو ، تاتوی موقت، ، تتو لب، تتوی ابرو، تتوی چشم

خدمات زیبایی میکروپیگمنتیشن محدوده دولت

خدمات زیبایی میکروپیگمنتیشن در کلنیک سیما فرمانی

چگونگی فرآیند انجام کار در مرحله مشاوره در مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن سیما فرمانی

مشاوره دقیق و کامل پیش از انجام کار به صورت رایگان به منظور افزایش سطح اطلاعات مشتری در جهت تصمیم گیری آگاهانه

طراحی ابرو ، چشم و لب با توجه به آناتومی چهره و رعایت اصول استاندارد چهره شناسی در مرحله مشاوره

آنالیز چهره و طراحی قبل از انجام کار و گرفتن تایید متقاضی از طراحی انجام شده

انتخاب رنگ با توجه به پیگمنتاسیون پوست متقاضی و درخواست ایشان

گرفتن عکس بعد از طراحی و بعد از انجام فقط از محل انجام کار برای تطابق طرح با بعد از انجام کار

ارائه برگ موافقت نامه جهت انجام میگروپیگمنتیشن

ارائه آلبوم نمونه کاره های متعدد ، قبل و بعد از انجام کار

خط لب و سایه لب

زیبایی لب ها بستگی به تناسب ، ظاهری سالم وضخامت آن دارد که با روش ترمیمی میکرو پیگمنتیشن لب می توان این زیبایی را دو چندان نمود.

زیبایی ظاهر لب در افراد مختلف متفاوت است . بیشتر افراد از نازک بودن ، کم رنگ بودن ، بی حالت بودن و عدم قرینگی لب های  خود  ناراضی هستند و مدام در حال تجدید مکاپ لب های خود می باشند. حال با اینکه می توان تنها با انجام یک بار آرایش دائم خط لب و رژلب بدون ترمیم , دیگر از  شر رژ لب هایی که همواره مقدار زیادی مواد مضر مانند سرب را وارد بدن می کند و به سلامت انسان لطمه می زند ، راحت شد.

micropigmentation_lips_before2micropigmentation_lips_after2

micropigmentation_eyelin_beforemicropigmentation_eyelin_after2

میکروپیگمنتیشن خط چشم

با این روش مژه ها تراکم بیشتری  پیدا می کنند و چشم بدون هیچگونه حالت تصنعی برجسته تر و تیره تر به نظر می رسد که به دو روش انجام می شود ( خط مژه ، خط چشم)  و همچنین می توان خط چشم را با دو رنگ ترسیم کرد ، برای کسانی که پلک های افتاده دارند و ظاهر چشمها به صورت خسته و کم رنگ دیده می شود مناسبترین راهکار ترسیم خط چشم می باشد.

میکروپیگمنتیشن هاشور ابرو (هاشور کورکی ، هاشور 3بعدی ، هاشور هایلایت)

ترسیم منحصر به فرد خطوط مویی به صورت کاملاً طبیعی لابه لای مو های ابرو می باشد . هاشور ابرو ، طراحی خطوط بسیار ظریف و کوتاه ، به صورت کاملاً طبیعی مطابق با رویش مو های ابرو می باشد.

امروزه با توجه به گرایش بیشتر بشر به زیبایی طبیعی ، افرادی که به دنبال آرایش دائم هستند خواستار آرایش دائم به صورت کاملاً طبیعی می باشند که از جمله خواسته های مشتریان 1. طبیعی بودن  2. عدم تغییر رنگ بعد از گذشت مدت زمان    3. قرینه بودن ابروها   4.امکان تغییر مدل ابروها به شکل دلخواه بعد از گذشت 1 الی چند سال    5. از بین نرفتن موهای طبیعی ابروی خود فرد بعد از انجام میکرو پیگمنتیشن می باشد.

برای آشنایی بیشتر از بخش نمونه کارها بازدید کنید