هاشور ابرو | میکروپیگمنتیشن ابرو | میکروپیگمنتیشن

مرکزمیکروپیگمنتیشن سیما فرمانی ارائه دهنده خدمات میکرو پیگمنتیشن هاشور ابرو ، خط لبتاتو ابرو خط چشم هاشور ابرو هاشورابرو

در روش میکروپیگمنتیشن می توان با انتقال رنگدانه های زیست سازگار در عمق مشخصی از پوست, شکل ابروها را بسیار ظریف و پراکنده اصلاح کرد و یا ابرو ها را در جهت پر پشت نمودن به حالت طبیعی زیباتر نمود.

میکروپیگمنتیشن ابرو ، میکروپیگمنتیشن چشم،جوانسازی پوست، مرکز میکروپیگمنتیشن، میکروپیگمنتشن لب، هاشور ابرو
،تاتو موقت ، تاتو ابرو ، آرایش دایم ، پرپشت کردن ابرو ، تاتو ابرو هاشور
قیمت هاشور ابرو ، نمونه هاشور ابرو ، بهترین تاتو ابرو، ، تاتو،قیمت هاشور زدن ابرو ، تاتو ابرو، تاتو چشم ، تاتو چشم و ابرو ، خدمات هاشور ابرو ، تاتوی موقت، ، تتو لب، تتوی ابرو، تتوی چشم

اسکالپ سر درمان اسکالپ سر

اسکالپ سر ، درمان اسکالپ سر

اسکالپ سر چیست؟

اسکالپ فضای آناتومیکالی است که از جلو به صورت و از اطراف به گردن محدود می شود. این پوشش دارای پنج لایه است که حروف لاتین این پنج لایه نام ” اسکالپ ” را تشکیل می دهند. موی سر، در بیرونی ترین لایه اسکالپ سر رشد می نماید.

امروز اسکالپ سر بهترین راه حل برای کم پشتی مو، اسکار یا زخم و ضایعات پوستی می باشد. میکرو اسکالپ پر کردن جاهای خالی سر با پیگمنت می باشد که برای آقایان بصورت نقطه ای است، جلوی سر با سوزن ۱۱ و برای عقب سر، سوزن ۳ سر و ۵ سر و اگر به جایی ختم بشود که مو داشته باشد نقطه ها تبدیل به هاشور می شود.

پیگمنت ( اسکالپ سر ) ، با ترکیب رنگ شکلاتی و کمی مشکی برای آقایان، با زاویه ۹۰ انجام می شود. روش smp هم با دستگاه میکروپیگمنتیشن با ۱ microo، هم با دستگاه رول که شبیه به میکرو نیدل می باشد به روش دستی است اما با برق انجام می شود. ظرافت کار در میکرو بیشتر از رول هست چون مناطق خالی رابا طراحی و دور و نزدیک کردن نقاط سایه گذاری می کند.

تنها حسن رول ایجاد شده، حجم وسیع کار با فواصل منظم، که در هر صورت بهتر است منظم نباشد و برای کسانی که مو دارند و نواحی خالی سر زیر مو پوشش داده می شود، سرعت عمل را بالا می برد. در اسکالپ سر برای خانم ها بهتراست رنگ قهوه ای زیتونی کار بشود که بعدا به دلیل حرارت کف سر به قرمز متمایل نشود.

برای مراقبت بعد از پیگمنت( اسکالپ سر ) ، نباید تا ۳ روز استحمام کنند و از شامپو بچه برای شستشو استفاده شود، از پماد خیلی استفاده نشود، چون کف سر خودش تولید چربی می کند، مخصوصا برای پوست های چرب بهتراست که پوست سر تمیز باشد، برای گرفتن چربی و ضد عفونی، از الکل استفاده شود، عمق سوزن ۱/۵ بیشتر نباشد، لازم به ذکر است که زاویه دست رعایت شود، زاویه کار بین ۸۰ الی ۹۰ باشد که رنگ موقع زدن هاشور پخش نشود.

after_befor_2_2after_befor_2

انواع روش اسکالپ سر :

روش اس ام پی  یا اسکالپ سر ،هم با دستگاه میکروپیگمنتیشن و هم  رول انجام میشود.ظرافت کار در میکرو بیشتر از رول هست چون مناطق خالی رابا طراحی و دور و نزدیک کردن نقاط ،سایه گذاری میکند

تنها حسن رول ،حجم وسیع کار با فواصل منظم است ،که در هر صورت بهتراست منظم نباشد و برای کسانی که مو دارند و نواحی خالی سر زیر مو پوشش داده میشود ،سرعت عمل را  بالا میبرد.


مراقبت بعد از اسکالپ

مراقبتهای ویژه بعد از انجام اسکالپ یا هاشور سر شامل نداشتن استحمام ،استخرو سونا تا ٣روز و و نبودن در معرض مستقیم نور آفتاب میباشد و پس از سه روز ازشامپو بچه برای شستشو استفاده شود ،از پماد خیلی استفاده نشود ، چون کف سر خودش تولید چربی میکند ، مخصوصا برای پوستهای چرب بهتراست که  پوست سر تمیز باشد، برای گرفتن چربی و ضد عفونی ، از الکل استفاده شود.

زمان اسکالپ

اسکالپ یا میکروپیگمنتیشن سر ٢ تا ۵ جلسه زمان می برد که هر جلسه ٢تا ۴ساعت طول میکشد ،کل این مراحل تقریبا ۵ماه طول می کشد.

اصطلاح میکروپیگمنتیشن سر

شاید از خیلی از افراد اسم های متفاوتی را برای این کار شنیده باشید در گفتگو های عمومی از این روش به اسکالپ، اسکالپ سر ، هاشور سر ،  ، تاتو سر  یا پیگمنت سر و… یاد می شود.

اسکالپ یا میکروپیگمنتیشن محدودیت سنی و جنسیت ندارد.این کار هم برای خانم ها و هم برای آقایان انجام می شود.

مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و زیبایی نرگس علیپور  با متخصصین حرفه ای، با تجربه و آگاه از اصول زیبایـــــــی شناختـــی و طراحــی چهــره، با استفاده از جدیدترین و استانداردترین دستــگاه ها  به همراه وسایل یکبار مصرف استریل و با رعایت اصول بهداشتی سعی نموده تا مراجعین از بهترین خدمات در اسکالپ سر بهره مند شوند.

ما پاسخگوی شما در جلسه مشاوره رایگان هستیم

آموزش اسکالپ موی سر  آموزش اسکالپ سر بسیار روشن مناسب و جدیدی می‌باشد برای این دسته افراد مناسب می‌باشد.

۱- اسکالپ سر مناسب است برای کسانی که کاشت مو انجام داده‌اند ولی هنوز پوست کف سر مشاهده می‌شود و از کم پشتی موهای خود ناراضی هستند

۲- اسکالپ سر مناسب است برای کسانی که برای تصادف یا ضربه قسمتی از موهای خود را از دست داده‌اند به دلیل اینکه باقی مانده روی سر

۳- اسکالپ سر مناسب است برای کسانی که به صورت ارثی موهای کم پشت دارند و می‌خواهند کل سر پرپشت طبیعی داشته باشد.

۴- اسکالپ سر مناسب برای افرادی که بیماری آلوپسی یا کچلی سکه‌ای در ناحیه ریش، سبیل یا کف سر دارند و می‌خواهند در ناحیه آلوپسی پرپشتی موی طبیعی داشته باشند.

– دو روش برای آموزش اسکالپ سر وجود دارد که بسته به نوع کم پشتی (آلوپسی یا کچلی موهای سر، آلوپسی یا کچلی سبیل یا ریش، آلوپسی یا ابرو) تکنیک مناسب انتخاب می‌شود.

در آموزش اسکالپ مو یا کچلی سکه‌ای دو روش وجود دارد که بسته به نوع کم پشتی ( آلوسپی یا کچلی سکه ای موهای سر ، آلوسپی یا کچلی سکه در سبیل یا ریش و آلوسپی یا کچلی سکه ای در ابرو ، تکنیک مناسب انتخاب می شود .

۱- ترسم خطوط بسیار ظریف و کوتاه در هاشور کف سر، هاشور سبیل، هاشور ریش‌ و هاشور ابرو … که طبق رویش موهای ناحیه ریزش سکه‌ای با ظرافت هرچه تمام‌تر می‌شود.

۲- اسکالپ مو یا کچلی سکه‌ای در ناحیه سر، کچلی سکه‌ای در ناحیه سبیل، کچلی سکه‌ای در ناحیه ریشه به صورت point که مانند ریشه مو مشاهده شود می باشد که باید آموزش در زمینه تکنیک‌ها و فشار و دست در همه جای اسکالپ مو به صورت یکسان و ترکیب رنگهای مناسب بسته به زمینه اسکالپ مو داده می شود.

برای آشنایی بیشتر از بخش نمونه کارها بازدید کنید